VİGO  - 2500 Watt Digital

VİGO 2500 Watt Beyaz Dijital Elektrikli Isıtıcı Konvektör Panel

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • standart : TS 5107 EN 60335-2-30
  Malzeme Yapısı : Soğuk Haddelenmiş sac.  Gövde :0.80 mm , Çerçeve: 1.00 mm.
  Yüzey İşlemi : Radyatörünüz modern tesislerde el değmeden yüzey temizleme+fosfatlama ve ardından paslanmaya karşı su bazlı astar boya ile boyandıktan sonra elektrostatik toz boya ile kaplanarak 200°C de fırınlanmıştır.
  Renk : RAL9016 (Standart)
   
  Isıtıcı grubu : Aliminyum rezistans ve kanatçıkları, Tüp rezistans
  Kalite Belgeleri : CE, GOST, UKR SEPRO, TS EN ISO 9001: 2008
  Yükseklik : 450 mm
  Uzunluk : 900 - mm
  Güvenlik : Fonksiyonel test, topraklama, elektrik dayanım, kaçak akım testlerinden geçirilmektedir.
  Garanti :  TİP   EPK 4570E10
    En
  mm 450
    Boy
  mm 900
    Derinlik
  mm 80
    Ağırlık
  kg 8.25
    Elektrik Gücü
  W 2500
    Gerilim
  V 220
    Akım
  A 9
    Frekans
  Hz 50 - 60
    Elektronik Oda Sıcaklığı Kontrolü
    Var
    Enerji Tasarruf Modülü (Programlama)
    Var
    Açma / Kapama Anahtarı
    Var
    Kablo Boyu
  m 2
    Koruma Sınıfı
    I
    Su Sıçramasına Karşı Koruma (IP)
    IP 24
    Aşırı Sıcaklık Koruma Termostatı
    Var
    Enerji Tüketim Göstergesi
    Var
    Ortam Sıcaklığı Göstergesi
    Var
  Elektrikli Konvektör Model Seçimi
  Elektrikli Konvektör Model Tavsiye Edilen Isıtıcı Gücü (watt) Oda Alanı (m2)
  EPK 4550 E05 500 3-6
  EPK 4570 E10 1000 6-12
  EPK 4570 E15 1500 9-17
  EPK 4590 E20 2000 12-24
  EPK 4590 E25 2500 14-28

  Isı gereksinimi dış alanın sıcaklık derecesine, odanın ısı yalıtımına, kapı açma/kapama sayısı gibi faktörlere bağlıdır. Yukarıdaki tabloda dış ortam sıcaklığı 8-10 derece olarak alınmıştır. Isı gereksinimi, dış alanın sıcaklık derecesine, odanın ısı yalıtımına, kapı açma/kapama sayısı gibi faktörlere bağlıdır. Konvektör Model Seçimi Tablosu’ndaki değerler ortalama şartlar için geçerlidir. Bu sebeple ısıtıcının gücüne karar verirken belirtilen faktörler dikkate alınmalıdır.

  Hassas oda sıcaklık kontrolü, Çocuk kilidi , IP24 özelliği (Su koruma sınıfı), Akıllı enerji sistemi, Ortam sıcaklık göstergesi, Enerji tüketim göstergesi, Zaman ayarlı açma kapama, Askılı ve sabit ayak seçeneği, Kaliteli fırınlanmış boya, Elektronik termostat, %100 Türk malı.

  Elektrikli Panel Konvektörlerin çok kısa sürede ısınmaları, boyut olarak az yer kaplamaları ve hafif olmaları en büyük üstünlükleridir. Cihaz içerisine yerleştirilen rezistans üzerindeki alüminyum kanatçıklarla ısınma sağlanır. Gövdenin alt eteğinde bulunan kanallardan giren soğuk hava rezistansın ısınan kanatları arasından geçerek ön kapak üzerindeki hava kanallarından sıcak hava olarak dışarıya çıkar. Bu şekilde dolaşan hava doğal bir ısı taşınımı yaparak bulunduğu ortamı ısıtır. Piyasadaki bazı ısıtıcıların aksine sadece ışın gören yüzeyleri değil tüm ortamı homojen bir şekilde ısıtmaktadır. Özel tasarımıyla bulunduğu ortamda güzel ve dekoratif bir görünüm sağlar.

  Benzerlerine oranla çok daha fazla olan konvektör yüzey alanı sayesinde dengeli ısı dağılımı sağlayarak havadaki tozu yakmaz, kötü koku oluşturmaz ve yaşadığınız ortamı daha ferah tutar. Modern tesislerimizde yüzey temizleme ve kullanılan boya içerisinde insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır.

  Vigo Elektrikli Konvektör’de güvenliğe önem verilmiştir. "Elektrikli Panel Konvektör" modelinde duvara montaj, yere sabit ayak ve taşınabilir ayaklı seçenekleri mevcuttur. Ambalaj içerisinde plastik ayaklar mevcuttur. Bu plastik ayaklar ücretsizdir.

   

  Cihazınızı çalıştırmak için fişi topraklı prize takınız. Sağ yan kenarında olan Besleme Anahtarı' nı açık konuma getiriniz. Cihazınızın Açma / Kapama Düğmesi'ne kısa bir süre basınız. Cihazınız açılacaktır. Cihaz açıldığı esnada Gösterge Paneli'nde ortam sıcaklığını göreceksiniz.

  Sıcaklık Arttırma ve Azaltma 

  Açma / Kapama Düğmesi'nin sağ ve solunda bulunan sıcaklık arttır ve azaltma düğmeleri ile istediğiniz sıcaklığa ayarlayabilirsiniz. 

  1- Sıcaklığı arttırmak ya da azaltmak istediğinizde kontrol panelindeki ilgili düğmeye (arttırmak için(+) azaltmak için(-) tuşu ) istediğiniz dereceye gelene kadar basılı tutunuz. 

  2- Ortam sıcaklığı , ayarlanılan sıcak derecesine ilk anda kavuşamayacağı için gösterge panelinde istenilen sıcaklık derecesi değil,ortam sıcaklık derecesi bir süre daha görülecektir. Cihazınız ayarlanılan ısı derecesine geçene kadar otomatik olarak gücünü arttıracak veya azaltacaktır (Bakınız Güç sarfiyat göstergesi) .

  Açılma Gecikmesi Programlama

  1. Ambalaj kutusunu açarak konvektörünüzü koruyucu naylonu ile birlikte kutudan çıkarınız. Koruyucu naylonu cihaza zarar vermeden kesiniz ve cihaz üzerine takılı bulunan askı kancalarını yaylarını esneterek çıkarınız.

  2. Elektrikli Panel Konvektörün bağlantı kablosunun zorlanıp gerilmemesi için prize olan uzaklığı doğru tespit edilmelidir. Bunun için uygun yer tespiti yapıldıktan sonra montaj için gerekli delik merkezleri Şekil 5' teki ölçülere göre işaretlenir. Bu işlem için Şekil 3' te resmi verilen askı kancaları şablon olarak kullanılabilir. Markalama için askı kancaları duvara dayatılır ve üzerindeki oval delik boşluklarından panel konvektör yerden en az 100 mm yukarıda olacak şekilde vidalanacak deliklerin yeri kalemle işaretlenir. Cihazın verimli çalışabilmesi için alt, üst ve yan taraflardaki asgari ölçülere dikkat edilmesidir.

  3. İşaretlemeler yapıldıktan sonra delikler Ø8 mm matkap ile delinir ve montaj malzemeleri içinde bulunan plastik dübeller bu deliklere çakılır.

  4. Askı kancaları mevcut vidalar ile duvara sağlam bir şekilde tespit edilir.

  ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI

  GARANTİ ŞARTLARI

  1.  Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır. 

  2.  Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı Firmamızın garanti kapsamındadır. 
  3.  Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı-üreticisinden birisine bildirim tarihinden itibaren başlar. Malın arızasının 15 gün içerisinde giderilememesi halinde imalatçı imalatçı-üretici veya ithalatçı malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır. 
  4.  Malın garanti süresi içerisinde gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır. 
  5.  Tüketicinin onarım hakkını kullanmasına rağmen malın; 
  - Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, belirlenen garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde; aynı arızanın ikiden fazla tekrarlanması veya farklı arızaların dörtten fazla meydana gelmesi veya belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması, 
  - Tamiri için gereken azami sürenin aşılması, 
  - Firmanın servis istasyonunun, servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi temsilciliği ithalatçısı veya imalatçı-üreticisinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamiri mümkün bulunmadığının belirlenmesi, durumlarında tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranda bedel indirimi talep edebilir. 
  6.  Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır. 
  7.  Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.

   

  VİGO elektirikli ısıtıcıları Türkiyede Üretilmektedir ve merkezi servis olarak hizmet vermektedir.

  Garanti Bilgisi
  :
  2 yıl Garantili
  Teslimat Bilgisi
  :
  Ücretsiz Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.