Galvaniz Su Deposu

Galvaniz Modüler Su Deposu

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • GALVANİZ MODÜLER SU DEPOSU

  Modüler su deposu en dar bölgelerden geçirilip, kolay taşıma ve kolay kurulum olanağı sağlar. Konut, AVM, turistik tesis, fabrika, hastane vb. projelerinde kullanılırlar.

  Modüler su deposu panelleri, yüksek tonajlı preslerde derin çekme yöntemi ile imal edilirler. Bu sebepten dolayı depoyu oluşturan paneller basınca karşı dayanıklıdır. Normal şartlar altında depoyu oluşturan panellerin dayanım ömrü bakım yapılmaksızın, ortalama 15 yıl, modüler sıvı depolarının servis hizmeti gerektirmeden kullanım ömrü ise 10 yıldan fazladır. Modüler depolar, Ultra viole (UV) ışınlarına karşı dirençli olup, ağır darbelere, her türlü hava şartlarına, ağır yüklere, depremlere karşı dayanımları ise test edilmiştir. Ayrıca modüler su depoları en dar kapılardan geçerek monte edildiğinden hemen hemen her yere monte edilebilir. Modüler depolar kaynak kullanılmadan üretildiğinden kaynaklı depolara oranla son derece sağlıklıdır ve istenildiğinde sökülebilir ve kapasitesi büyütülebilir.


  ÜCRETSİZ MONTAJ KURULUM

  İSTANBUL İÇİ ÜCRETSİZ SEVKİYAT


  Malzeme : EN 1.4301, AISI 304
  Konstrüksiyon : Civatalı , cıvata , S omun ve pul
  Sızdırmazlık Elemenları : Antibakteriyel E.P.D.M. Kauçuk conta
  iSTEDİĞİNİZ HACİMDE DEPO SİPARİŞLERİNİZİ ALABİLİRİZ.
  ÖRN:

  7,5  10 12,5  15 
  20  25  30  40  45 
  50  60  70  80  90&100 

  - Prizmatik modüler su deposu, eski su depolarının aksine içlerinde yosun, bakteri veya mikrop üretmez.
  - Prizmatik modüler su depoları, civatalarla birbirine sabitlenmiş modüllerden oluşur. Esnek modül sistemi sayesinde, depolamanın yapılacağı alanda optimum miktarda su depolanır ve alan kaybı yaşanmaz.
  - Prizmatik modüler su deposu tasarımları deponun kurulacağı mekanın büyüklüğüne, konumuna ve gerekli olan su depolama kapasitesine göre oluşturulur.
  - Modüller kapı eşiği, merdiven ve asansör gibi dar mekanlardan geçebilecek büyüklükte tasarlanmıştır.
  - Modül paneller, iç gerdirmelerle sabitlenir. Tüm iç gerdirmeler modüllerde seçilen malzeme cinsiyle aynı özelliklerde üretilmektedir.
  - Prizmatik modüler su depoları tasarlanırken, gerekli olan en düşük et kalınlığı, kullanılacak malzeme cinsi ve depo içlerinde mukavemeti arttıran gerdirmelerin konum hesapları bilgisayar ortamında yapılır.
  - Projelendirme tamamlandıktan sonra modüller ve bağlantı parçaları orjinal ambalajlarında müşterimizin kurulum adresine yollanır, çok kısa sürede prizmatik modüler su deposu monte edilir.
  - Kurulum, konusunda deneyimli kadrolarla yapılmaktadır. Kurulum sonrası sızdırmazlık testleri yapılır.
  - Kurulum esnasında zararlı kimyasallar kullanılmaz. Bu sayede depolanan su kirletilmez.
  - Bakımı ve onarımı çok kolaydır. Gerektiğinde parçalar birbirlerinden bağımsız olarak yenilenebilir. Bu sayede pirizmatik modüler su depolarına sahip olma maliyeti yıllar geçtikçe daha da düşmektedir.

  Ücetsiz montaj hizmetine deponun yerinde montajı dahildir.
  Boyutlar(cm)
  :
  2 x 2 x 2
  Teslimat Bilgisi
  :
  İstanbul İçi Ücretsiz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.